כתבו עלינו

הנה כמה כתבות בהם "כיכב" מתחם הרוב רוי כאתר קיאקים בצפון המתאים לכל המשפחה:

"אתר מקסים ליד קיבוץ כנרת ושפך הירדן הדרומי, שמנשבת בו רוח אינדיאנית ואווירה חופשית. המקום מציע שיט על הירדן בסירות קאנו, אבל גם גדת ירדן נעימה לרחצה. שווה במיוחד להגיע הנה בימי שישי אחר הצהריים ואל תוך הערב."
מהכתבה "הטיפה הכחולה" אתר mako
קראו עוד >>


"רוב רוי הוא אתר ותיק לשיט בקיאקים ובקאנו אינדיאני, שהקימו בני הזוג מעיין בוברוב וגיא אלון על גדות נהר הירדן הדרומי. המקום קרוי על שמו של הקאנו של ג'ון מקגרגור, בריטי ממוצא סקוטי, ששט בירדן בסירתו למטרות מחקר והרפתקה לפני כ־150 שנה. תוכלו לשוט כאן בסירת הקאנו עם ילדים מגיל שנתיים, לשוט בנהר, לצפות בצבי הנחל ובשלל הציפורים ובעלי החיים ולהירגע מהשקט ומהיופי. באמת שלא צריך יותר. "
מהכתבה חמה עליה מהאתר ישראל היום
קראו עוד >>


פורים ברוב רוי – אתר התיירות “רוב רוי ” השוכן על גדות נהר הירדן הדרומי, מזמין את כל המשפחה לחגיגת פורים עם מגוון פעילויות, כמו כן ילד שיגיע מחופש לאינדיאני יהנה ממחיר מוזל (50 אחוז הנחה) על שייט בסירת קאנו.

מתוך אתר news
קראו עוד >>


"שלוש מאות מטרים ממוצא הירדן מהכינרת, על הכביש המוליך אל קיבוץ כינרת, ישנה פנייה קטנה אל שביל דרומי שייקח אתכם באחת אל עולם של מים וצל, על גדתו של הירדן. שם, היכן ששיחי הפטל מתחלפים בעצי איקליפטוס רחבי צמרת והיכן שעוצמות הזרימה הסוחפת של הירדן מתחלפות בגוש מים ירקרק שבקושי נע על מקומו, שם תוכלו למצוא את מעגן סירות הקאנו "רוב רוי" שאותו הקימו בני הזוג גיא ומעיין לפני 13 שנה. השניים לקחו חוף קטן על הירדן והפכו אותו, בשתי ידיהם, למקום שונה…."

מהכתבה שיט נינוח בירדן הדרומי ליד הכינרת מאתר התרשמות של איטו אבירם
קראו עוד >>

שאלות נפוצות:

כן, רק חובה שיהיו קשורים ברצועה 

מים, כובע, סנדלים / נעלים סגורות.
קרם הגנה בימי הקיץ

משך השייט כ-שעה וחצי. שטים ללא מדריך הלוך וחזור לאותה נקודה
שייט רגוע.
למחירים לחצו כאן

פתח וואטסאפ צאט
רוצים עזרה?
היי
נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן