הפקת אירוע חברה בטבע

דמיינו לעצמכם אחר צהריים אלגנטי ורגוע שהוא טוב יותר מהחלומות הפרועים ביותר שלכם! העובדים בחברה שלכם חולמים שתעשו להם אירוע חברה קצת יוצא דופן? משהו שבאמת ישבור שגרה! (ולא, להזמין להם פיצות למשרד זה לא שבירת שגרה, זה פיצות במשרד!). הפעם אנחנו מביאים לכם משהו מיוחד ושונה וזה שייט קיאקים מיוחד, שלא הכרתם עד היום!

אנחנו מומחים ביצירת האירוע המושלם, עם הספקים הטובים ביותר כדי להגשים את החזון שלכם. אנחנו לא יכולים לחכות לשמוע את הסיפור שלכם, ולבנות לכם אירוע מושלם כמו שרק אנחנו יודעים! אנחנו יודעים מאחורי כל חברה יש סיפור, ואנחנו אלו שנהפוך את הסיפור הזה לאירוע מושלם.

אירוע חברה אלגנטי בטבע הוא חלומם של כל כך הרבה אנשים.. דמיינו אירוע חברה שייצור זיכרונות לדורות הבאים, אנחנו מוכנים לעזור לכם לתכנן את האירוע הזה בקלות וביעילות. הבאנו לכם כאן את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת להפקת אירוע החברה הטוב והמיוחד ביותר שאי פעם חשבתם עליו!

הפקת אירועים וחברות הפקה – האם באמת צריכים חברת הפקה?

הפקת אירוע חברה היא משימה מאוד מורכבת! בשונה מהפקה של אירוע כמו חתונה או כל אירוע אחר, אירועי חברה צריכים להיות בעלי תוכן מעשיר, מעצים ומגבש גם יחד. המטרה של אירוע חברה היא להרים את המורל של העובדים, וליצור להם חווית עבודה ושייכות לארגון. חתונה לדוגמה כבר מכילה תוכן באופן טבעי, יש לה שלבים כמו חופה, קבלת פנים, שירים וריקודים, ארוחות, ריקוד סלואו והרשימה עוד ארוכה עם המון אטרקציות מיוחדות.

ההבדלים בין אירוע חברה לאירועי פרטי 

הפקת אירוע חברה כרוכה בהרבה משתנים. אלה כוללים את הדובר, התוכן, המקום, הקייטרינג, הלוגיסטיקה ועוד. חשוב לחברה להבין את המטרות והיעדים שלה כדי שתוכלו לתכנן בהתאם.

חברות רבות מחפשות שירותי הפקת אירועים, שיעזרו להן להרים אירועים מוצלחים. הפקת אירועים היא תהליך של תיאום המשאבים, האנשים והציוד הדרושים להפקת אירוע מוצלח. הפקת אירועים זהו מונח רחב מאוד שיכול לכלול כל דבר, בין היתר משירותי קייטרינג, היבטים טכניים של המקום או ניהול הבמה.

אירוע חברה הוא הזדמנות מצוינת לתת השראה לעובדים וללקוחות שלכם. אבל איך אתם יכולים לתכנן אירוע שמושך את תשומת הלב של הציבור ושל חברי הצוות שלכם? ביצוע הטיפים הללו יעזרו לכם ליצור אירוע חברה מוצלח ובלתי נשכח.

אתם יכולים להפיק אירוע חברה על ידי ביצוע השלבים הבאים: 

לתכנן את התקציב שלכם בצורה נכונה – אנחנו יודעים היטב שכאשר מדובר באירועי חברה, זה מתחיל בתקציב ומשם בוחרים מה לעשות, איך כל דבר יקרה ואיך אפשר לתמרן בתוך תקציב מוגבל.

ליצור מקום אטרקטיבי – אל תשכחו שהמקום הוא זה שיקבע עד כמה יהיה לכם אירוע מיוחד! ואם המקום לא מספיק אטרקטיבי תהיו יצירתיים ותהפכו אותו לכזה!

לבחור את התאריך והשעה הנכונים עבור הקהל שלכם – תנסו להתחשב כמה שיותר בכולם! זה אומר להודיע כמה שיותר מוקדם על האירוע, ולבחורבשעות שיהיו נוחות לרוב העובדים בארגון שלכם.

נכתב בשיתוף עם המגנט הלוהט חברה מקצועית להפקת מגנטים ואטרקציות לכל סוגי האירועים.

שאלות נפוצות:

כן, רק חובה שיהיו קשורים ברצועה 

מים, כובע, סנדלים / נעלים סגורות.
קרם הגנה בימי הקיץ

משך השייט כ-שעה וחצי. שטים ללא מדריך הלוך וחזור לאותה נקודה
שייט רגוע.
למחירים לחצו כאן

פתח וואטסאפ צאט
רוצים עזרה?
היי
נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן